EKK Fashion Trends 2014 / 2015 polska moda
projektanci mody, stylista ubioru, fashion designer, projektant mody, Women Fashion Wear, Polska Projektantka Mody

Ewa Kozieradzka - projektantka mody - EKK

Jestem projektantem mody i stylistą z dużym doświadczeniem zawodowym. W mojej profesjonalnej drodze cały czas towarzyszyło mi hasło: Kobiety ubieram a nie przebieram.
Studia ukończyłam w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Malarstwa i Grafiki, jestem również stypendystką rządu francuskiego na Uniwersytecie Jean Moulin III (z zakresu zarządzania i marketingu rynku mody) we Francji. Od tego czasu regularnie, cztery razy do roku, odwiedzam Targi Pret a Porte i Premier Vision, śledząc uważnie najnowsze tendencje w modzie. Swoją wiedzę o nich przekazywałam wielokrotnie w artykułach dla pism branżowych. Zdobytym doświadczeniem dzieliłam się z innymi poprzez organizowanie szkoleń dla Krajowej Izby Gospodarczej (w ramach programu EXPROM), jako Konsultant SMCS dla przemysłu lekkiego, uczestnik prac European Textile Network czy wreszcie lektor Akademii Przedsiębiorczości z zakresu autoprezentacji.
Współpracowałam ze znanymi firmami i markami konfekcjonerskimi, takimi jak:
ZPDz Iwona, Modesta, CORA Garwolin, Lubelskie Zakłady Futrzarskie KURÓW, KAROLINE, SIGMATEX, MODENA S.A. – główny projektant i stylista linii Pierre Cardin, Dom Mody TELIMENA – główny projektant, EWITON – Comme’il faut, EVAN-TEX – Aleksandra, GRACJA i inne.
Miałam także epizod jako kostiumograf filmowy. Brałam udział w zbiorowym projekcie realizacji kostiumów dla filmów „Kanclerz”, „Żelazną ręką”, „Napoleon w Europie” i „Borys Godunow”.

Pokazy mody


W swojej działalności zajmowałam się nie tylko prezentacją własnych kolekcji, ale także stylizacją i reżyserią pokazów, w których brałam udział, jako jeden z uczestników. I tak: Pokazy mody

 

 

  Najnowszą kolekcję 2012/2013 EKK można było podziwiać podczas 7 edycji Fashion Week Poland '12.
„ Lazur i Czekolada ” pokaz mody Ewy Kozieradzkiej NIEDZIELA 28.10.12 - DESIGNER AVENUE - godz. 18 00

ekkandkozieradzka