EKK Fashion Trends 2014 / 2015 polska moda
personal shopper osobisty stylista | kreowanie wizerunku, absolwentka asp, fashion designer, stylista warszawa, projektowanie strojów,

EKK personal shopper

Zatracona została podstawowa funkcja odzieży – ochrona człowieka przed przyrodą. Dzisiaj ubranie jest znakiem naszego stylu życia. Nim manifestujemy swoje polityczne, społeczne, kulturalne a nawet seksualne wybory. Ono definiuje przestrzeń, w której się poruszamy.
Aż chciałoby się sparafrazować: My clothes are my castles.
Projektant, aby zaproponować nam coś do ubrania, musi nas przedtem rozebrać, a potem zadać kilka podstawowych pytań: Kim jesteś? Gdzie pracujesz? Jakie masz poglądy polityczne? W kręgu jakich ludzi się obracasz? Jakiej jesteś orientacji seksualnej? Na jaką okazję potrzebny Ci jest ubiór?
Fakt, że, to jak się ubieramy jest naszym suwerennym wyborem. Ale są przecież fachowcy, którzy mogą nam to ułatwić. Po co tracić czas na eksperymenty, które często kończą się spektakularnym fiaskiem.
Uwierzcie mi, nie chcę Wam narzucić mojego stylu życia i ubioru. Po prostu znam nowe możliwości, nowe technologie, aktualne trendy, mam i wiedzę i środki, aby zaproponować Wam zupełnie nowy, fascynujący wygląd. A przecież… Jak Cię widzą tak Cię...traktują. Namawiam Was do odnalezienia własnego stylu. Jesteście indywidualnościami i jako takie powinniście być przez nas, projektantów i stylistów, traktowane.
Proponuję, zatem wszystkim Paniom współpracę w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego wizerunku,
a w tym:
  • indywidualne projekty garderoby;
  • wspólne uzupełnianie szafy (także w Paryżu);
  • personal shopper - doradztwo w zakupach;
  • tworzenie zestawów ubioru dopasowanych do nas i naszego stylu życia;
  • naukę łączenia strojów i kolorów wg najnowszych trendów;
Pozwólcie profesjonaliście zapracować na swój wygląd.
PS. Personal shopper to specjalista zajmujący się doradzaniem klientom, jaką garderobę powinien kupić, aby pasowała do jego typu urody, sylwetki, wykonywanej pracy.
<a href="http://www.123people.pl/s/personal+shopper+%C5%82%C3%B3d%C5%BA+pary%C5%BC+warszawa+stylista+ubioru+ekk" target="_blank">Usługi personal shopper Warszawa, Łódź, Paryż... shopping. Zakupy ze stylistką</a>, przegląd szafy przez zawodowego stylistę i projektanta odzieży damskiej. Zakupy zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Nowości prosto z Paryża - Światowej stolicy mody!
ekkandkozieradzka